I Could Use a Treat
I Could Use a Treat
  • Load image into Gallery viewer, I Could Use a Treat
  • Load image into Gallery viewer, I Could Use a Treat

I Could Use a Treat

Regular price
$12.00
Sale price
$12.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

You Look Like I Could Use a Treat jar is perfect to store those delicious snacks your pup loves. Also great to store dog food for those short getaways

38oz.    4.13"x4.13"x6.3"

40oz    4"x4"x7 5/8"

Hand wash only